• KOMUNIKAT

• Nastąpiła zmiana gabinetu stomatologicznego, który świadczy opiekę stomatologiczną dla uczniów naszej szkoły.

Opieka stomatologiczna nad uczniami będzie realizowana przez Przychodnię Specjalistyczną STOMED przy ulicy Kolejowej 25a w Golinie

Świadczenia będą wykonywane w Szkolnym Gabinecie Stomatologicznym w Golinie przy ulicy Kopernika 12

Godziny przyjęć:

poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek  godz.: 12:00-13:00

Szczegóły w zakładce STREFA UCZNIA / OPIEKA STOMATOLOGICZNA

• Uwaga Maturzyści!

• Wymagania egzaminacyjne obowiązujące na egzaminie maturalnym w 2021 r., zniesienie obowiązku przystąpienia do egzaminu ustnego i egzaminu z jednego przedmiotu dodatkowego na poziomie rozszerzonym, a także umożliwienie zmiany deklaracji przystąpienia do egzaminu maturalnego – to główne kwestie, które zawiera rozporządzenie podpisane dziś, 16 grudnia br., przez Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka.

Więcej przeczytasz na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej kliknij tutaj.

Wymagania egzaminacyjne dotyczące egzaminu maturalnego w roku szkolnym 2020/2021 znajdziesz poniżej:

Wymagania_egzamin_maturalny.pdf

• Uwaga KONKURS!!!

• Ogłaszamy konkurs na NOWE LOGO SZKOŁY.

Szczegółowe informacje znajdziesz w regulaminie konkursu TUTAJ(5).pdf​​​​​​​ lub u koordynatorów p. Moniki Wolniakowskiej i p. Marcina Górskiego.

Warunki udziału w Konkursie:

1. Udział w Konkursie i podanie danych związanych z udziałem w nim są całkowicie dobrowolne.
            2. Zgłoszenie pracy konkursowej jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.
            3. Prace konkursowe należy przesyłać w terminie do dnia 29 stycznia 2021 roku na adres: CKZiU w Strzałkowie ul. Górna 12 lub przekazać osobiście lub przez koordynatora do sekretariatu szkoły.
            4. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie dwie prace plastyczne. Prace powinny być wykonane samodzielnie, a zgłoszenie pracy musi wskazywać autora.
            5. W Konkursie wezmą udział tylko prace spełniające warunki wskazane w § 4 ust. 1 Regulaminu, nadesłane lub dostarczone do 29 stycznia 2021 r.
            6. Do pracy konkursowej powinny być załączone podpisane przez przedstawicieli ustawowych lub opiekunów prawnych uczestnika oświadczenia, których treść zawiera załącznik nr 2 i nr 3 do Regulaminu.

Podczas oceny prac konkursowych komisja będzie brała pod uwagę:

1. zgodność pracy z tematyką Konkursu,
            2. oryginalność i kreatywność w ujęciu tematu,
            3. sposób ujęcia tematu,
            4. walory artystyczne, m.in. kompozycja, kolorystyka, technika wykonania.

Ogłoszenie wyników konkursu wraz z prezentacją najlepszych prac nastąpi do 26 lutego 2021 r. Informacja o terminie, miejscu i czasie ogłoszenia wyników Konkursu zostanie zamieszczona na stronie internetowej Organizatora.

Zachęcamy Was do wzięcia udziału w Konkursie, czekają atrakcyjne nagrody:

I miejsce – Tablet

II miejsce – Słuchawki