• Komunikat!

• Kształcenie na odległość przedłużone do 24 maja br. Więcej informacji znajdziecie na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej tutaj.

• „Drzwi otwarte”

• Od 26 marca b.r. szkoły prowadzą zdalne nauczanie, koronawirus zamknął nas w domach. Nie było w naszej szkole Targów Edukacyjno – Zawodowych, „Drzwi otwartych” . I choć szkoły są zamknięte to jednak mamy cały czas „drzwi otwarte” dla nowych uczniów.

Corocznie w trakcie zajęć otwartych dla gimnazjalistów i ósmoklasistów prowadziliśmy ciekawe lekcje, w czasie których uczniowie mogli zapoznać się z naszą szkołą i ofertą kształcenia.

W tym roku nie możemy zaprosić Was na zajęcia otwarte ale to nie oznacza, że nie możemy podzielić się z Wami działalnością naszych uczniów. Zdalne nauczenie to bardzo duże wyzwanie nie tylko dla całej kadry pedagogicznej, ale przede wszystkim dla uczniów. Za systematyczną i twórczą pracę szczególnie trzeba ich wyróżnić. Chciałam pokazać na stronie Naszej Szkoły prace, które zostały wykonane przez uczniów z technikum architektury krajobrazu. Uczniowie przesyłają je do oceny zdalnie, w formie zdjęć, na co szczególnie zwracam uwagę - na ich jakość . W tym roku nie miałam możliwości zaprezentowania galerii prac, tak jak co roku na „Drzwiach otwartych”, więc zrobię to tutaj. Myślę, że warto obejrzeć.

ZAPRASZAM!

M. Wolniakowska

• KOMUNIKAT!!!

• Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 9.04.2020r.
            zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 kształcenie na odległość przedłużone do dnia 26 kwietnia 2020r.

• KOMUNIKAT!!!

• Ministerstwo Edukacji Narodowej informuje, że od 9 do 14 kwietnia 2020 r. w szkołach będzie trwać wiosenna przerwa świąteczna. Szczegółowe informacje znajdziecie tutaj.